26 Kasım 2011 Cumartesi

Bedava Mor Kurdele


Bu bedava için http://webwarper.net/ veya http://turbo-proxy.com/ ya da http://dontfilter.us/ adresine gidin. Çıkan sayfadaki boşluğa http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=1882 yazıp entere basın. Açılan sayfadan üyelik girişi yapın. Bedava suitinizdedir.

Center for Women’s Global Leadership tarafından başlatılan 16 Gün Kadına karşı şiddete Hayır Kampanyası Uluslararası bir kampanyadır. Kampanya kadına uygulanan şiddete karşı durmak için kişileri ve oragnizasyonları şunları yapmaya davet eder:

– yerel, ulusal, bölgesel ve uluslararası düzeyde bir insan hakları meselesi olarak cinsiyete dayalı şiddet konusunda bilinçlendirme
– kadınlara karşı şiddet uyuglanan bölgelerde yerel iş güçlendirilmesi
– kadınlara karşı şiddetin son bulması için yerel ve uluslararası iş arasında açık bir bağlantı kurmak
– organizatörler, yeni ve etkili stratejiler geliştirmek ve paylaşmak için bir forum sunmak
– organize dünyada kadına yönelik şiddete karşı kadın dayanışması göstermek
– hükümetlere baskı uygulamak için araçlar oluştururken, kadına karşı şiddetin ortadan kaldırılması için yapılan vaatlerin de yerine getirilmesini sağlamak…

alternatif...
Bedava Mor Kurdele   için http://www.iamaproxy.info/ adresine gidin boşluğa http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=1882 adresini yazığ giriş yapın ve yarışmaya katılın! kadına karşı şiddete siz de tepkinizi gösterin!.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

REKLAM